17 juuni, 2008

Minust

Marre arvas, et võiksin mängida sellist mängu

reeglid: The rules of the game are that each player answers the following five questions about themselves. At the end of the post, the player then tags five or six other people. The player should then notify those individuals that they have in turn been tagged. Also, once you have posted your answers, please let the person who tagged you know.

1. What were you doing ten years ago?
Kümme aastat tagasi talvel tabas mind valgustumishetk teemal "kelleks tahan saada" (kuigi üks kool oli juba lõpetatud). Ja kevadsuvel tutvusin uuesti gümnaasiumiharidusega, et sisseastumiseksamid ära teha.
2. What are five things on my to do list?
a) õmmelda keskaegne kleit ("Käsitöö" suvi 2008)
b) joonistada koridorikapi plaan
c) värvida köök lõpuni (ja puhastada vanast värvist uksepiidad, põrand, tubade uksed...järgmiseks 10 aastaks on tegevust piisavalt)
d) õmmelda I-Iiele rahvusliku mõttega kleidike
e) sel kuul mitte osta helmeid juurde:)
3. Snacks I enjoy.
Linnutoit - mandlid, igatsugu seemned (nt seedermänni omad)
4. Things I would do if I were a billioniare?
Mul oleks oma angaar-ateljee, sisustuseks nii puutööpink kui kangasteljed, keraamika- ja savinurk, klaasipõletusahi, pimik fotode ilmutamiseks jne. jne. Ja ma läheks Bead&Button showle. Ja Hiinasse. Ja Ladina-Ameerikasse. Ja Burjaatiasse.
5. Places I have lived?
Liu, Pärnu, Tartu, Samso (saar Taanis), Kohtla-Järve

Mulle meeldiks lugeda teie vastuseid:
Mdm Beadalot
Susa
Marianne

2 kommentaari:

m. ütles ...

nojah, mu töötoa plaan oli ikka tagasihoidlik - ainult alasit tahtsin :) kui järele mõelda, on mulle ka keraamika- ja savinurka, puutööpinki ja klaasipõletusahju vaja. ja molbertit. :)

mdmB ütles ...

Vat siis, mis mina leidsin?! Olid mind tagaselja tägginud?! Ma ei julge enam blogides ringi vaadatagi, järsku on veel neljas ja viies keegi, kes sama triki teinud... Aga panin vastused foorumisse. Link sinna on blogis. Ega midagi eriliselt huvitavat seal tegelikult polegi...