31 märts, 2008

Mummud, vol n+1

Monokroomsed mummukesed, sellised värvivaesed, kuid vormilt rasvased. Minu omad.

27 märts, 2008

Kontrasti ka

Mulle hirmsasti meeldivad need pretensioonikad helesinise-rohekaspruunikirjud helmed. Jupp aega ei ole osanud neist miskit teha. Nüüd siis otsisin välja ja alustuseks mähkisin vasktraadiga neile sellise lihtsa raami ning vormistasin kõrvarõngasteks. Ühelt poolt on need keskmised suured helmed mõlemad helesinised, teiselt poolt rohekad; kandja saab valida, millist külge eksponeerida tahab - riputuskonksust tuleb natuke keera.
Tunnen, et sarnast tüüpi kaelakee tahab ka materialiseeruda:)

Müüdud.

24 märts, 2008

mummuline

Mida suve poole, seda rohkem hakkavad mulle meeldima ümarad vormid:) Minu tagasihoidlik protest rasvavabaduse kultusele avaldub siinkohal liit- ja portselanhelmestest kee näol.Edit: kingitud.

20 märts, 2008

Sõrmustepadi

Nüüdsel ajal on kombeks, et sõrmustel on oma padi. Et abielu oleks kui pehmetel patjadel... Kauniduseks tikkisin padjale seemnehelmeid ja igasse nurka ühe südame, et nurkade lihvimine ikka armastusega käiks..Pruut, kas oled rahul? Või teen ühe tagasihoidlikuma variandi ka?

17 märts, 2008

Tord Boontje

Otsisin raamatuid, mida võiks tahta, ja sattusin juhuslikult hollandi disaineri Tord Boontje stuudiosse. Minge ja imetlege.

16 märts, 2008

Rustikaalne


Matsakad maalähedased kõrvarõngad antiiksete metallhelmeste ja väikese rohelise lihvitud mõttega. Mulle tundub, et antiikkuldne traat sobib värvilt "antiigiga" (nii on netipoodides kirjas, nt antiiksed kõrvarõngakonksud; see on vist messing?) kõige paremini. Muide, need konksud on väga kõrvasõbralikud, ei mingit allergilist reaktsiooni minu tundlikelt kõrvadelt. Pärit Frogwillist.

11 märts, 2008

Sinine-pruun


Ja siin on veel ühed pärlipõimingutega kaunistatud "kübarad" sinise-pruuni kombinatsioonis. Võluvad värvid, kas pole?
Edit: müüdud.

09 märts, 2008

Punane Portselan


Edit: müüdud.

Peitsin punased portselanhelmed klaashelmestega kaunistatud vasksete pärlikübarate alla. Ja kõik.

06 märts, 2008

Kõrvarõngablogi jätkab

Lihtsad vasksetest pärlikübaratest pronksjate klaaspärlitega kõrvarõngad. Kübarates india päritolu roosakad klaashelmed. Mulje - mummuline:)

Edit: müüdud.

02 märts, 2008

Türkiisikarva assortii

Hakkasin tegema pisikesi kõrvarõngaid. Tulid sellised, läbimõõduga umbes 3 cm:

Edit: müüdud.
Proovisin uuesti, väiksemaid. Tulid umbes 2,5 cm pikkused:

Edit: müüdud.
No ma ei jätnud jonni, need on umbes 1,5 cm läbimõõduga:

Edit: kingitud.
Konksud pean aga ära vahetama, värvid "antiikne" ja "antiikne vask" on vist liiga erinevad. Kuigi nende kõige suuremate puhul see erinevus ei häirigi. Need antiiksed konksud on Frogwillist (huvitav, kust saaks sama tüüpi antiikvaskseid konkse?), traat Silverpointist, peenike traat, mida kasutasin mähkimiseks, on tundmatu päritoluga (st arvatavasti kuskilt mähisest).